Garanti ve İade

www.HarikaMobilya.com web adresimizde ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler HarikaMobilya.com garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.  Satın aldığınız ürünlerde malzeme veya işçilikten kaynaklanan garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar teknik servisimiz tarafından giderilecektir.

 

Harika Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda bize 0553 207 55 22 numaralı hattımızdan ulaşarak, Satış Sonrası Hizmet departmanımızla iletişime geçip SSH (Satış Sonrası Hizmet) Kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Alınan SSH Kayıtları teknik servis birimimize iletildikten sonra ilgili sorunun tesbiti ve çözümü ile ilgili yapılacak değerlendirme ile birlikte en kısa sürede ürününüzün eğer mümkünse tadilatı, mümkün değil ise birebir değişimi için müşteri ile irtibata geçilerek yapılacak olan işlem gerçekleştirilir. Eğer iade işlemi söz konusu ise, "Harika Mobilya Ürün İade Süreci ve Şartları" geçerli olacaktır.

Ürününüzün, garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız üründeki sorunun Kullanıcı Kaynaklı yani müşteri tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir. Garanti süresi bitiminden sonraki sorunlarda ve müşteri kaynaklı sorunlarda ise, tadilat öncesi tarafınıza bildirilecek ücret karşılığında tadilat hizmeti verilir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır